SERWIS

 RENOWACJE   NAPRAWY   MODERNIZACJE

Serwis zajmuje się obsługą techniczną wyrobów rodzimej produkcji w całym okresie ich eksploatacji (tj. przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne).

W naszym serwisie możecie Państwo również dokonać przeglądu, konserwacji i wymiany elementów podlegających zużyciu eksploatacyjnemu. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy naszego serwisu służą Państwu radą i pomocą.

Prowadzimy remonty zabudów samochodów ciężarowych ogólnego i specjalnego przeznaczenia w pełnym zakresie. Remontowane pojazdy podlegają dodatkowo modernizacji, przez co posiadają: lepsze parametry techniczne, większą trwałość, niższe koszta eksploatacji, bardziej efektywny i estetyczny wygląd.

UDT

W naszym Serwisie znajduje się również bogate zaplecze diagnostyczno-pomiarowe, które zajmuje się obsługą okresową, naprawami, przeglądami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi żurawi samochodowych, dźwigów bramowych i hakowych oraz podestów załadowczych.

Posiadamy szeroki zakres uprawnień na przeprowadzanie legalizacji UDT, modernizacji oraz napraw urządzeń objętych dozorem technicznym.