Usługi

  • CIĘCIE PLAZMOWE I NA GILOTYNIE

Posiadamy możliwości wypalania elementów z blach stalowych o grubości do 20 mm przy użyciu plazmy. Oferujemy również Państwu cięcie blach stalowych przy użyciu nowoczesnych nożyc gilotynowych CNC o grubości do 20mm i długości do 3,0m.

  • GIĘCIE

Dzięki zakupowi najnowszej generacji prasy krawędziowej możemy zaoferować Państwu usługi z zakresu gięcia blach o grubości do 10mm i długości do 3,1m.

  •  MONTAŻ KABIN SYPIALNYCH I SPOJLERÓW

Od kilku lat zajmujemy się montażem kabin sypialnych i spojlerów. Zakupu dokonujemy bezpośrednio od producenta dzięki czemu mamy pewność co do jakości wykonanych elementów. Producent oferuje wzorów kabin oraz trzy wysokości kabiny, przez co możemy dostosować odpowiednią kabinę sypialną do danej wysokości zabudowy.

  • UPRAWNIENIA UDT

Zajmujemy się montażem urządzeń hydraulicznych takich jak żurawie, podesty ruchome, urządzenia hakowe i  bramowe.Przygotowujemy pełną dokumentację oraz wykonujemy pierwsze badania UDT nowych urządzeń. Nasi klienci nie muszą się martwić formalnościami. Wszystko załatwiamy za nich. Posiadamy również uprawnienia na naprawę w przypadku starszych urządzeń.

  • ŚRUTOWANIE

Oczyszczamy powierzchnie metalowe z farb, lakierów, a także rdzy. Oczyszczamy :
– elementy ogrodzeniowe,
– konstrukcje stalowe,
– felgi,
– inne powierzchnie

  • USŁUGI LAKIERNICZE

Nasza Firma świadczy usługi lakiernicze. Używamy profesjonalnych lakierów i farb wg pełnej gamy barw i odcieni RAL. Lakierujemy powierzchnie metalowe i aluminiowe.

  • MONTAŻ HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Zapewniamy fachowy montaż aparatów i kompletnych układów hydraulicznych ze szczególnym uwzględnieniem czystości wykonywanych prac. Po zakończeniu montażu i uruchomieniu układów hydraulicznych gwarantujemy fachowe szkolenie dla ich użytkowników z zakresu technicznej obsługi.

  • GRAFIKA

Oferta obejmuje kompleksowe wykonanie grafik reklamowych wraz z okryciami plan dekowymi i montażem. Wykonujemy:
– Grafikę reklamową na plandekach naczep, przyczep samochodów dostawczych i ciężarowych
– Napisy reklamowe na materiale plandekowym
– Banery reklamowe i transparenty

  • PLANDEKI

Do produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały renomowanych firm występujące w pełnej gamie kolorystycznej i szerokości a także o różnej gramaturze oraz wysokiej jakości okucia. Do łączenia materiałów stosujemy specjalistyczne maszyny.
Nasza oferta obejmuje:
– plandeki na samochód o dowolnym wymiarze,
– plandeki magazynowe,
– płachty przykrywające,
– banery reklamowe,
– transparenty,
– plandeki na zamówienie,
– akcesoria plandekowe

  • SPAWANIE

Wykonujemy usługi w zakresie spawania konstrukcji metalowych przy użyciu półautomatów spawalniczych w osłonie gazów ochronnych (CO2 lub mieszanki)